Sanal Bitcoin Madenciliği | Sistem Destek Uzmanı
Sistem Destek Uzmanı

Sanal Bitcoin MadenciliğiBitcoin madenciliği bilindiği üzere yüksek güçlü bilgisayarlarla yapılan bir işlem. Tabi bu işlemler yüksek elektrik tüketimi ve soğutma problemlerine de neden olmakta. Yeterli soğutma yapılmadığı zaman da donanımsal olarak problem yaşanmakta. Bu yüzden hesapta olmayan ekstra maliyetler de olası.
Bu gibi riskleri almadan, tabi risklerin azalmasıyla beraber de daha düşük kazançla sanal madencilik yapmak mümkün. Dönem dönem elektrik ücretlerinin ucuz olduğu bölgelerde veya daha ekonomik elektrik üretilebilen bölgelerde bu tarz hizmetler mevcut olabiliyor. Burada CryptoMiningFarm konusunu anlatmadan önce belirtmek isteriz ki bu gibi sistemlerde her zaman dolandırılma riski mevcuttur. Yani büyük yatırımlar yapmak yerine ufak miktarlarla yavaş yavaş kazanım elde etmekte fayda var. Aynı zamanda bedava kripto para kazanma konularımızdakileri yaparak ufak birikimler elde edebilir ve yeterli olduğu zaman bu sisteme aktararak günlük kazanımlarınızı arttırabilirsiniz.

CryptoMiningFarm sistemine gelirsek eğer temelde bir bulut madencilik sitesidir. 2015 yılından beri aktif ve ödemelerini yapmaya devam etmekte. Başlangıç için 50 GHS bir hız veriyor ve bu güçle 30 gün boyunca başka güç alımı yapılmasa da kazım yapılıyor, bununla birlikte 3 aylıktan 15 yıllığa hatta ömür boyu güç alım seçeneği sunulmuş durumda. Tabi en idealleri en fazla 3 yıla kadar olan sürelerdeki güçler, malum en güvenilir siteler bile bir süre sonra sıkıntı yaşayabiliyor.
Bu sisteme giriş için bitcoin ile istediğiniz süre ve güç oranında ödeme yapmanız gerekiyor.
Üyelik için yukarıdaki veya aşağıdaki resme tıklamanız, detayları doldurup kaydı bitirmeniz yeterli.

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

W3Schools