Android Cihazlarda Yetersiz Alan Sorununa Çözüm « Sistem Destek Uzmanı
Sistem Destek Uzmanı

Android Cihazlarda Yetersiz Alan Sorununa Çözüm

12 Yorum "Android Cihazlarda Yetersiz Alan Sorununa Çözüm"

 1. Bu işlemleri yaptıktan belli bir süre sonra yetersiz alan uyarısı almaya başlarsanız, link2sd programına girip multi-select seçeneğiyle hepsini seçip link all derseniz yetersiz alan sorununu çözebilirsiniz

 2. bayram diyor ki:

  iyi günler.

  casper 3216 telefon kullanıyorum. android sürüm yüklü, fakat hafıza kartı sorunu veriyor. hafıza kartını biçimlendirip yenşden takmama rağmen, anroid marketten herhangi bir güncelleme yada indirmede yeterli depolama alanı yok hatası veriyor. birde telefon hafızası yaklaşık 13 gb. ama malesef kullanılamıyor.

  konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz?

  teşekkürler.

 3. salim diyor ki:

  Bu Süperuser de sıkıntı veriyo cihaz S4 olmuyomu bunda

 4. ferhat02 diyor ki:

  bende create tuşuna basınca haa veriyor nasıl düzeltebilirim?

 5. ahmet diyor ki:

  selamun aleykum abi ben created dediğimde MiniTool Partition Wizard cannot create a new partition on this remowable disk… diye bir hata alıyorum. yardımcı olursan sevinirim abi. teşekkur ederim!!!!

 6. mustafa diyor ki:

  kardeş ben bunu yaptım da hafıza kartında olanlar görünmüyor telefona taktığımda hatalı sd kart diyor. programdan yeni alanı sildim şimdi de hiç tanımıyor hafıza kartını nasıl düzelticez bunu. acele cevap versen çok iyi olur.

 7. YorumLog diyor ki:

  Android Dosya İndirme Hatası Çözümü (bkz: http://www.yazarkafam.com/android-dosya-indirme-hatasi-cozumu/ )

 8. Muhammet diyor ki:

  Selamun aleyküm kardeş ben usb ile bağladım pcye telefonu okuyor mini tool a giriyorum disk 2 diye bişey çıkmıyor sorun nedir? illa kart okuyucu ile mi yapmam gerek

 9. Barış diyor ki:

  Hafıza kartımı ikiye ayırıyorum oraya kadar sorun yok ama telefona takıyorum lin2sd kart ı açıyorum fat32/fat16 ya tıklıyorum “ikinci bölüm için kurulum betiği oluşturulamadı. mount:Invalid argument” hatası alıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

 10. cem diyor ki:

  2. Link2SD nin e maddesinde

  “Burada ana karar Otomatik Bağlantı yeni yüklenen uygulamalar için hafıza kartını isteyip istemediğinizi olduğunu. Sizden Otomatik Bağlantı etkinleştirmek ve dahili bellek hakkında geçmişte bir şey endişe yapmak öneririz Link2SD yükleme güçlük geçtiniz göz önüne alındığında.” ve onun altındaki “App verileri doğru sd ve veri klasörlerini kontrol etmelerini sd ext indirme DiskUsage uygulamayı taşınır emin olmak için yukarıdaki işlemi tamamladıktan sonra, böyle bir şey görmeniz gerekir.”

  ifadesinin tükçe anlamını çözemedim.lütfen bir açıklık getirirmisiniz.

 11. byselcuk diyor ki:

  SD KART BÖLÜMLEMENİN ÇOK KOLAY YOLU PC YE GEREK YOK http://byselcuk27.blogspot.com.tr/2016/12/linksd2-sorunu-kesin-cozum.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


7 − = sıfır