Fiber Optik Kablo Nedir « Sistem Destek Uzmanı
Sistem Destek Uzmanı

Fiber Optik Kablo Nedir

1 Yorum "Fiber Optik Kablo Nedir"

  1. samm diyor ki:

    SAMM Teknoloji telekom, bilişim, inşaat ve endüstriyel ürünlerde uzmanlaşmış bir dış ticaret ve mühendislik firmasıdır. Dağıtımını yaptığımız ana ürünler ise, Telekomünikasyon aktif ve pasif ekipmanları, Petrol ve Enerji sektöründe kullanılan korozyon koruma ve önleme çözümleri, ısı takip ve muhafaza ürünleri ve tüm bu ürünler için taahhüt islerinin yapılmasıdır. Kendi fiber optik ek grubumuz ürünlerimizin her türlü mekana, dahili veya harici montajını yapmanın yanı sıra fiber optik eklerini de yaparak sistemin doğru ve güvenilir bir biçimde devreye alınmasını sağlarlar.
    http://www.samm.com

    -Fiber optik network dizayn ve projelendirme (GPON proje)
    -Fiber optik patch cord,pigtail ,ek kutuları ve patch panel, ST ve SC connector,adaptor gibi aksesuarlar ile pasif fiber optik ürün satışı
    -Singlemode multimode çözümler
    -Fiber to the anten
    -İhtiyaca özel her türlü uzunluk ve nitelikte fiber optik pigtail ve patch cord hazırlama
    -Fiber optik backbone uygulamaları
    -İndoor ve Outdoor fiber optik uygulamaları
    -Fiber to desk uygulamaları
    -Kampüs fiber optik omurga uygulamaları
    -Kaza ile iletişimi kopan fiber optik hatlara onarım desteği ,
    -Fiber optik terminasyon, test ve etiketleme
    -Fiber optik terminasyonu ve fiber optik teknolojileri konularında eğitim vermek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


4 − üç =