HP Tuners

HP Tuners firmasının piyasaya sürdüğü yeni MPVI3 cihazında yerleşik olarak bulunan bağımsız veri kaydı ve PROLINK+ uyumluluğu mevcut.

Chevrolet Camaro, Chevrolet Corvette, Dodge Charger, Dodge Challanger, Ford Mustang vb özel Amerikan araçları yanında GMC, Cadillac, Buick gibi Amerikan markaları için özel olarak dizayn edilmiş bu cihaz ile kısa sürede, çok kolay işlemlerle aracınızın elektronik kontrol ünitesinde istediğiniz düzenlemeyi yapabiliyorsunuz.

HP Tuners MPVI3

MPVI3, daha hızlı bağımsız veri kaydı ve MPVI2 cihazına kıyasla 2 kat daha fazla depolama (8 GB) kapasitesiyle hız ve kontrolün sınırlarını yeniden tanımlıyor. Bu sayede daha fazla çalışmayı çok daha hızlı kaydedip ve daha fazla kalibrasyonu saklayabilirsiniz.

MPVI2 modelinde olduğu gibi MPVI3 de Bluetooth 5.0, M8 motor sporları sınıfına uygun vidalı konnektör, RGB LED’ler ve USB-C bağlantısı (4MB/s) gibi özellikleri destekliyor.

Sektördeki en kapsamlı tarama, log kaydı ve kalibrasyon paketiyle donatılmış olan MPVI3, aracınızın kontrol modüllerini VCM Suite yazılımına bağlayan gelişmiş bir OBDII arayüz aracıdır.

VCM Suite

VCM Suite programı ile eksiksiz teşhis çalıştırıp, araç performansını izleyinp, çeşitli araç kontrol modüllerinden okuyabilirsiniz.

VCM Editör ile araç performansını, yakıt ekonomisini veya araçta yapmak istediklerinizi çok sayıda tanımlanmış parametre ile optimize edebilirsiniz. Ardından MVPI3 ile aracınıza bu işlemi kolaylıkla yazabilirsiniz.

HP Tuners Kimdir?

HP Tuners, 20 yılı aşkın süredir uzmanlığıyla araç kontrol üniteleri üzerinde performansa yönelik birinci sınıf ayarlama ve teşhis çözümü üreticisidir.

HP Tuners Ne İşe Yarar?

Araç teşhisi, veri kaydı, tarama ve kalibrasyona kadar, OBDII donanımlı tüm araçların ihtiyaç duyacağı tek ayarlama ve teşhis çözümleri olan MPVI3 cihazı ve VCM yazılım paketiyle tüm temelleri kapsamaktadır. Her seviyedeki profesyoneller ve meraklıların kullanımı için uygun bir tasarıma sahiptir.

HP Tuners Ürünlerinin Uzmanlığı Hangi Araçlardır?

HP Tuners ürünleri birçok markaya uygun olmakla beraber uzmanlığı özel Amerikan araçlarıdır. Bu araçlarda çok basit işlemlerle performans artışı yanında arıza kodu iptali vb işlemler de kolaylıkla yapılabilmektedir.

HP Tuners Nereden Temin Edilebilir?

Araç modifiye konusunda uzman olan ve aynı zamanda yine tüm araçların performans ürünlerinin de tedariğini sağlayan Ataşehir Garage firmasından bu ürünü temin edebilirsiniz. Ayrıca kullanım için gerekli lisanslamalar ve kullanım desteğini de bu firmadan edinmeniz mümkündür.

Neden Hp Tuners?

Özel Amerikan araçlarında tecrübesi, başarısı ve etkinliğiyle dünya genelinde kabul görmüş, performansı kanıtlanmış bir üretici olan Hp Tuners, diğer benzer işleve sahip ürünlere göre Amerikan araçlarında daha fazla özel uygulama imkanı sunmaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir