Kurumsal

Günümüz iş dünyasında firmaların rekabet gücü, Bilgi Teknolojilerinden yararlanma düzeyi ile doğru orantılı olmaya başladı. Bu nedenle ticari başarı, artık ancak iyi planlanmış, tasarlanmış, kurulmuş ve kesintisiz hizmet veren bir bilgi teknolojisi altyapısı ile mümkün oluyor.

Danışmanlık hizmetlerimizin tamamında öncelikli hedefimiz şirketinizin verimliliğini arttırmak ve maliyetinizi en aza indirgemektir. Bu saye de hem personelleriniz daha verimli çalışacak hem de teknolojik alt yapı gücünüzü zirveye taşıyacaksınız.

Başarılı bir BT alt yapısı şirketlerin operasyonel maliyetlerini düşürür ve çalışanların daha verimli çalışmalarına yardımcı olur.

Hizmetlerimizin tamamını, firmanın gereksinim ve ihtiyaçlarını analiz ederek ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlıyoruz. Bu hizmetler ;

  • Kurumların BT ( Bilgi Teknolojileri ) stratejilerinin belirlenmesini ve BT departmanı için yol haritası hazırlanmasını kapsayan bir hizmettir. Aynı zamanda firmanın misyon ve vizyonu doğrultusunda hedeflerine en uygun stratejinin belirlenmesinde önemli rol oynayan bir hizmettir.
  • Firmanın her türlü BT ( Bilgi Teknolojileri ) projesinin Sobil Profesyonel ekibinin tecrübelerini kullanılarak yönetildiği hizmetlerdir. Böylelikle projeler, istenilen zamanda, istenilen özellikte, planlanan kaynaklar kullanılarak başarılı bir şekilde sonuçlandırılır.
  • Tamamen BT alt yapısı hedef alınan bu çalışmada hem alt yapı tasarımı veya iyileştirmeleri projelendirilir. Hemde bu projenin hayata geçirilmesinde uzman ekibimiz tarafından danışmanlık verilir. Hizmet ilgili kuruluşun BT alt yapısını ve BT personelini geliştirmeyi hedefler.
Sistem

Sistem çözümlerimiz ile firmanızın ihtiyaçlarına en uygun alternatif çözümleri devasa rakamlarla değil bütçenize göre hazırlıyoruz…

Website Tasarım

İnternetin hayatımızdaki yeri her gün giderek artıyor. Web sitesi firmaların imajı haline gelmiştir. İnsanlar firma hakkında edinmek istenen birçok bilgiyi internetten arar olmuştur. Kurumsallaşma yada markalaşma yolunda atılacak adımlardan en önemliside web sitesidir. Sizde internette yer edinebilmek istiyorsanız, web sitenizin olması gerektiğini olduğunu unutmayın!

Yazılım

Yazılım çözümlerimiz ile ihtiyacınız olan uygulamaları hazırlayıp teslim ediyoruz. Otomasyonlar, web yazılımları ve daha bir çok proje bir tık uzağınızda…

Bulut Sunucu

Dosyalarınız tek bir sunucu yerine bir sunucu havuzu içerisinde çalışır. Bu sayede fiziksel sunucudaki bir arızada verileriniz kaybolmaz yada erişiminiz kesilmez. Hem de Havuzdaki size dedicated edilmiş kaynakları anlık olarak arttırabilirsiniz. Bu sistem aynı zamanda inanılmaz esnek , güvenilir ve performanslı bir yapı sağlar.

E-Posta Çözümleri

Günümüz teknolojisinde Mail trafiği hayati önem taşımaktadır. Bir çok kurumsal firma artık anlaşmalarını, iletişimlerini ve işlerini mail trafiği üzerinden yürütmektedir. Şartlar böyle olunca mail çözümlerine büyük yük düşmektedir. Sorunsuz bir mail çözümü işinizi daha rahat yapabilmeniz adına önemli bir etken oluşturmaktadır…

Ağ yapısı şirket içerisinde en önemli etkenlerden biridir. Dağınık veya kararsız bir ağ yapısı hem başınızı ağrıtır hem performansınızı etkiler. Güvenliğide unutmamak lazım…

Güncel Teknoloji

Sobil Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri ‘nin Cloud Sunucu hizmeti, bugünün ve geleceğin teknolojisi olan Cloud alt yapı kullanılarak oluşturulmuştur. Cloud şirketlerin maliyetini düşürerek üzerlerinden büyük bir yük alan yeni nesir teknolojidir.

Verimlilik

Bu kadar esnek ve karlı bir yapı ile kısıtlı kaynakların kullanım verimliliğini en üste taşıyabilirsiniz. Bu sayede hem işiniz, hem bütçeniz, hem de kullanmadığınız kaynakların israfını engelleyerek dünyamız için yüksek verimlilik elde edersiniz.

Yedeklilik (Opsiyonel)

Cloud sunucularımız yüksek performansa sahip Storage altyapısı üzerinde, SSD disk havuzlarına sahip ve aktif veri erişim yoğunluğuna göre optimize edilen yedekli bir altyapı üzerinde hizmet vermektedir.

File Cloud

Dosyalarınız tek bir sunucu yerine bir sunucu havuzu içerisinde çalışır. Bu sayede fiziksel sunucudaki bir arızada verileriniz kaybolmaz yada erişiminiz kesilmez. Hem de Havuzdaki size dedicated edilmiş kaynakları anlık olarak arttırabilirsiniz. Bu sistem aynı zamanda inanılmaz esnek , güvenilir ve performanslı bir yapı sağlar.

Ekonomik

Cloud ile Standart hosting hizmetlerinde olduğunu gibi sabit bir alan zorunluluğunuz yoktur. Bu sayede işlem ve veri ihtiyaçlarınıza göre sunucunuzu up-down-scale edebilirsiniz ve sadece kullandığınız kadar kaynak için ücret ödersiniz.

Monitoring

7/24 izlenen ve uyarı sistemleri ile denetlenen altyapımız, yeni nesil teknolojilerimiz ile kullanıcılarımıza almış olduğu tüm hizmetlerde stabil performans ve en iyi kullanıcı deneyimini sunmaktayız.

İlk Kurulum ve Yeniden Kurulum

Ücretsiz ve kolaydır. Dilediğiniz anda tekrardan yeni kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kısa süre içerisinde ve ücretsiz olarak.

Bakımlardan Kurtulun

Yedekli sunucu altyapımız sayesinde bulut sunucunuz bakım gerektirmez. Tüm alt yapı 7×24 uzman teknik ekibi tarafından izlenir ve bakımlar kesintiye uğratılmadan gerçekleştirilir.