Umut Oto Chevrolet Opel Yedek Parça Aksesuar

Umut Oto 2016 yılından itibaren Chevrolet ve Opel marka araçların her türlü aksesuar yedek parça alanında hizmet vermektedir. Özellikle Chevrolet Cruze araçların piyasada bulunmayan tüm aksesuarları mevcuttur.

Araçların modifiyeli farları, stopları, krom aksesuarları, aydınlatma grupları ile modifiyeli tampon ve tampon marşpiyel ekleri olarak tam anlamda hizmet veren tek noktadır. Bunlarla beraber mekanik yedek parçalar ve bakım ürünleri de uygun fiyatlarla mevcuttur. Bu sayede her müşteri aynı anda hem yedek parçasını hem aksesuarını tek bir noktadan temin edebilmekte ve alışverişini tek bir noktadan hızlıca tamamlayabilmektedir.

 

Bu anlayışla Türkiye’nin her yerine 24 saatte kargo ile teslimat yapılmaktadır. En ucuz en hesaplı kargo ve hizmet anlayışını sürdürmekteyiz. Ayrıca müşteri isteği doğrultusunda satışı gerçekleşen tüm modifiyeli ürünlerin montaj ve uygulaması yapılabilmektedir.

 

 

Modifiye ürünlerinin bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

 


Türkiye’de satışa sunulmuş Chevrolet Cruze marka araçlarda mevcut olmayan otomatik katlanabilir dikiz aynaları da mevcuttur.

 

 

 

 

Online Alışveriş İçin Tıklayın

 

Profesyonel Desteğiniz