Araç Arıza Tespit ve Diagnostik Cihazları

Ürün temini ve teknik destek konusunda aşağıdaki formdan veya info@sistemdestekuzmani.com e-posta adresinden talepte bulunabilirsiniz. Telefon numaranızdan size geri dönüş sağlanacaktır. İlanlara da sahibinden veya letgo üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

   

  AUTEL MAXIAP200

  Autel MaxiAP200 Oto Diagnostik Arıza Tespit Cihazı ile tüm marka model araçların motor beyni (ecu), şanzıman, airbag, abs ve diğer elektronik kontrol ünitelerine bağlanıp arıza kayıtlarını silebilirsiniz.

  Ayrıca araçların desteklediği ölçüde yağ bakım sıfırlama, partikül filtresi rejenerasyonu, egr adaptasyonu, enjektör kodlama, lastik basınç uyarısı sıfırlama, direksiyon adaptasyonu vb işlemleri yapabilirsiniz. X431 launch diagnostik cihazına en yakın özelliklerde universal cihazdır.

  Yazılımı full sürüm olup tüm araç markalarına açıktır. Sadece Android sisteme uygun olup dil İngilizce’dir. Cihaz online olarak lisans kontrolü yaptığından dolayı kullanım öncesi internet bağlantısı ile lisans kontrolü ve yıllık olarak lisans da yenilemesi gereklidir.
  —————————————————————————————————————————

  Launch X431

  2022 yılı verisine sahip olan Launch X431 yazılımı ve bağlantı soketi, yanında ara kablosu da mevcuttur

  Arıza tespit cihazı olmakla beraber markaların orijinal cihazlarının yapabildiği işlemlerin çoğunu desteklemektedir, universal olarak en başarılı cihazdır, markaların orijinal cihazlarıyla birebir aynı işleri yaptığını söyleyen ilanlara itibar etmeyin, marka bazlı cihazlardaki şemaları gösterme, arıza konumunu veya onarım konusunda bilgi vermek gibi özellikleri yoktur, satılan tüm Launch X431 cihazları aynı veriyi kullanmakla beraber hiçbirinde bu şekilde bir imkan yoktur

  Kısmen Türkçe olmakla beraber temelde İngilizce programın içeriği, Türkçe olarak satılan yazılımlarda çeviri google translate vb otomatik çeviri programlarıyla yapıldığından birçok kelime anlamsız olarak gözükebilmekte, bu yüzden en sağlıklısı bu cihazı İngilizce olarak kullanmak, detaylı kodlamalarda özellikle İngilizce kullanmak en sağlıklısı

  Genel olarak tüm marka modellerin komple arıza taramasını gerçekleştirebilir

  Bakım, yağ, partikül, balata, akü vb sıfırlama işlemi yapabilir, manuel olarak yapılan araçlarda nasıl yapılacağı bilgisini verir

  Marka bazlı kodlamalar yapabilir, yani araca yeni bir donanım eklediğinizde veya mevcut özelliklerini açmak istediğinizde bu cihazla işlemi gerçekleştirebilirsiniz

  Şanzıman kodlama ve temel ayar gibi işlemleri yapabilir, Birçok markada beyin değişiminde kodlama vb işlemlerin yapılabilmesini sağlar.

  Arıza kodlarını internet mevcutsa Türkçe diline çevirebilir.

  Ülkemize hiç gelmemiş Çin markaları dahil olmak üzere üretimden kalkmış markaları bile destekler.

  Tek bir soketi hem cep telefonunuzda hem tablet pc nizde kullanabilirsiniz. Normal bir kullanım için 1 gb ram ve en az 16 gb depolama alanına sahip, bluetooth bağlantı özellikli bir cep telefonu veya tablet pc yeterlidir.

  —————————————————————————————————————————

  Delphi-Autocom 2020

  delphi diagnostic ile ilgili görsel sonucu

  Tamamen Türkçe kullanıma sahip olan Autocom Delphi Oto Arıza Tespit ve Diagnostik Cihazı için 2020 sürümü ile 2016 veya 2015.3 sürümünde işlem yapılamayan birçok araca işlem yapabilirsiniz.

  Programın İçeriği

  Araç teşhis soket yeri gösterme, Flight Record Özelliği, Motor, ABS, SRS, Gösterge, Klima, Otomatik Şanzıman, Immobilizer, Konfor Sistemleri vb bütün elektronik sistemlerle iletişim kurma, Hata kodu okuma ve silme, DPF VERİLERİ SİLME, Servis ışığı sıfırlama, Adaptasyon ve kalibrasyon yapabilme, Enjektör kodlama, Canlı veri okuma ve kaydetme, ECU da temel ayarlamalar yapabilme vb birçok özellik bulunmaktadır.

  Desteklenen Araç Markaları

  Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Dodge, Ferrari, Ford, Foton, Fiat, GAZ, GWM, Honda, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Jinbei, JMC, KIA, Lada, Ladog, Lamborghini, Lancia, Land Rover, Lexus, Lotus, Mahindra/Renault, Maserati, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Multicar, Nissan, Opel/Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Rolls-Royce, Rover, Saab, Samsung, Seat, Skoda, Smart, SsangYong, Subaru, Suzuki, Toyota, UAZ, VolksWagen, Volvo

  Desteklenen Araç Sistemleri

  Motor, Fren, Şanzıman, Immobilizer, Hava Yastığı, Klima, Çok İşlevli (Konfor Seçenekleri), Servis Işığı Sıfırlama ve diğerleri…

  Desteklenen Dil Seçenekleri

  İngilizce, Cesky, Dansk, Deutsch, Espanol, Francais, Yunan, Hollands, Macarca, İtalyanca, Norsk, Polonya, Romanya, Rusya, Srpski, Suomen Kieli, Svenska, Türkçe

  —————————————————————————————————————————

  Kess V2 4.036 5.017 ECU Programlama DPF EGR ChipTuning Cihazı

  kess 4.036 ile ilgili görsel sonucu

  Kess V2 Ecu programlama cihazı araçlarda OBD soketi üzerinden mevcut ECU içerisindeki yazılımı okuma ve yazmaya yarayan bir cihazdır. Bu cihazla aracın beyni üzerindeki dosyaları çekip chiptuning, egr dpf iptali, arıza kodunu kalıcı olarak silme vb işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca araçta oluşan immo, lpg kaynaklı ecu bozulması hataları gibi birçok sorunun çözümünde de kullanılmaktadır. Araçta bulunamayan elektronik arızalarda aracın beyninin orijinal haline dönmesini sağladığından çoğu kez çözüm olmaktadır.

  EDC17, MED17 ve Ford J1850 ve CAN protokollerini destekler.

  Diğer bazı özellikleri ;

  Sorunlar durumunda Tam Kurtarma fonksiyonu
  Checksum otomatik düzeltme , ( mevcut )
  Desteklenen 4 Boot – Loader modu
  DTC’leri(Arıza kodlarını) silmek için SCANTOOL fonksiyonu
  Okuma / yazma hızı
  Haritanın tam dosya bölümüne yazma seçeneği

  Paket Listesi

  1pc x KESS Unite
  1pc x BOOT Adaptor
  1pc x ST10FXX Adaptor
  1pc x EDC17 Adaptor
  1pc x OBD Adaptor
  1pc x Adaptor
  1pc x Adaptor

  Ayrıca ürün yanında chiptuning, arıza kodları kalıcı silme, egr dpf iptali işlemleri için ücretsiz uygulamalar da mevcuttur.

  —————————————————————————————————————————

  K-TAG V6.070 ECU Programlama DPF EGR ChipTuning Cihazı

  K-TAG programlama cihazı ile tüm araçların motor beyinlerini okuyup yazabilirsiniz. Kess cihazıyla aynı programı kullanmaktadır.

  Araç üzerindeki ECU’ya odb portu üzerinden müdahale edebilemediği durumlarda  sökülür ve pin uçlarından, BDM modülü üzerinden yada Ecu içerisine Boot modülünden bağlantı kurarak okuma ve yazma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  Motor Beynini söktükten sonra program içerisinden aracın doğru motor beyni modelini seçtikten sonra nasıl bağlantı kurulacağı resimli ve şemalı bir şekilde belirtilmektedir.

  BDM Motorola MPC5xx

  14AS00T01S: Adaptör ECU lehimli

  14AS00T02S: Kablo konnektörü ile ECU lehimli

  14AS00T03S: Adaptör ECU lehimli

  14AS00T04S: Adaptör ECU lehimli

  14AM00T00M: konumlandırma çerçeve ile bağlantısı Kurulu

  14AM00T01M: konumlandırma çerçeve ile bağlantısı Kurulu

  14AM00T02M: konumlandırma çerçeve ile bağlantısı Kurulu

  Pull-out ucu 14AM00TB01 konumlandırma çerçeve ile bağlantısı için Yönetim Kurulu: 14AM00TBAS + 14AM00TB01

  Pull-out ucu 14AM00TB02 konumlandırma çerçeve ile bağlantısı için Yönetim Kurulu: 14AM00TBAS + 14AM00TB02

  Pull-out ucu 14AM00TB03 konumlandırma çerçeve ile bağlantısı için Yönetim Kurulu: 14AM00TBAS + 14AM00TB03

  J-TAG Nexus MPC5xx

  14AS00T05S: Adaptör ECU lehimli

  14AM00T05M: konumlandırma çerçeve ile bağlantısı Kurulu

  14AM00T06M: konumlandırma çerçeve ile bağlantısı Kurulu

  J-TAG RENESAS SH705xx

  14AM00T07M: konumlandırma çerçeve ile bağlantısı Kurulu yazın

  14AM00T08M: konumlandırma çerçeve ile bağlantısı Kurulu yazın

  14AM00T09M: konumlandırma çerçeve ile bağlantısı Kurulu yazın

  14AM00T10M: konumlandırma çerçeve ile bağlantısı Okuma Kurulu

  14AM00T11M: konumlandırma çerçeve ile bağlantısı Okuma Kurulu

  BOOTLOADER INFINEON Tricore

  14P600KT04: konumlandırma çerçeve ile bağlantısı Kurulu

  BOOTLOADER ST10

  14AM00T03M: konumlandırma çerçeve ile bağlantısı Kurulu

  Vagcom

  Vas-ODIS

  FORD VCMII