PecoChip Chevrolet Cruze Performans-Ekonomi Modül ve Yazılım Uygulaması

MODÜL veya YAZILIM olarak iki farklı uygulamadır. Amacı ülkemizde bir dönem piyasaya sunulmuş olan Chevrolet Cruze 1.6 atmosferik benzinli araçların hantallığını gidermek, daha rahat bir sürüş sağlamaktır.

1.MODÜL : Araçtaki hantallığı kalkışlardaki titremeyi kaldırır, bayılmayı azaltır, yakıt sarfiyatı %5-10 arası düşer. 2010 dan beri kullanılıyor, hava filtresi üzerindeki sensörün fişi sökülerek araya takılır, sök tak basit uygulamadır. Kullanıcı kendisi takıp sökebilir, araca zararı yoktur 6 senedir kullanan yüz binlerce km yapan araçlar vardı , modülden kaynaklanan bir sorun yaşayan olmamıştır motora zararı yoktur aksine faydası vardır. 3000 devir ve üstünde gelen böğürme tarzı motor sesi azalır. Kullanımdaki hissedilen performansa artışı aracın durumuna göre %10-15 tir. Piyasadaki en uygun fiyatlı performans uygulamasıdır . Modül bozulmaya karşı ömür boyu ömür boyu koşulsuz değişim garantilidir. (lifetime warranty) Cruze ve OPEL tüm GM ECOTECH benzinli motorlara uyumludur kullanılabilir.

2.YAZILIM : Cruze 1.6 109hp, 113hp, 124hp, 117hp, 1.4t 140 hp araçların motor beynine OBD2 soketi vasıtası ile bilgisayardan yüklenen performans yazılımıdır. Kullanımdaki değişim ve performans artışı sorunsuz ve arızasız araçta %30’a kadar hissedilir, araç 1 vites kazanır sakin kullanımda yakıt %10 düşer, araçtaki şikayet edilen tüm performans sorunlarının tek yegane rakipsiz çözümüdür ve motor sesi azalır, muadili veya benzer bir uygulama yoktur, chip tuning uygulamalarından birkaç gömlek üstündür, fabrikasyon yazılımı üzerinde yapılan değişiklikle uzun vadede motora zarar vermeyen yazılım güncellemesi versiyon update şekilde bir uygulamadır. Hissedilen gözlemlenen performans artışı, piyasada 113->124hp , 124->136hp rakamları ile reklamı yapılan yazılımların çok üzerindedir, rolling, 0-100km ve 0-400m testlerinde daha iyi ve üstün bir performans uygulaması yoktur. Piyasadaki muadil uygulamalar harita düzenleme şeklinde olup atmosferik araçlarda düşük güç artışı sağlar. Bu uygulama farklı bir yöntemdir. Modüle göre daha etkili ama daha pahalıdır ama yinede piyasadaki daha iyi ve üstün olmayan uygulamalardan pahalı değildir. Pecochip yazılım ile sorunsuz 150-200bin km yol yapmış Cruze araçlar mevcuttur.

Sadece Pecochip Uygulaması İçin İletişim

Sacit Ercanlı 0541 493 4672

İletişim saatleri 10:00-20:00

*Yazılım yada modülün aracınıza zararı yoktur faydası vardır uygulama sonrası sorunsuz araçta motor sesi azalır sarfiyat düşer. Aracınıza sonradan takılmış ilave edilmiş olan LPG sistemlerinin ve aksesuarlarının ve bakım ve tamire eğitimli-tecrübeli olmayan ustalara götürülmesinin zararı yanında, yazılım ve modülün zararı 0-sıfırdır.


*Pecochip performans uygulamaları , Motorunda arıza olan veya lpg sistemi montaj veya kalibrasyon ayarları sorunlu araçların performans sorunlarının çözümü değildir.


*Pecochip uygulamaları için özel bir lpg ayarına ihtiyaç yoktur, araca uygun ve uyumlu bir montaj ve ayar yapılması yeterlidir, sorun olan bu montaj ve ayarı her Lpg cinin beceremiyor olmasıdır.


*Piyasada yapılan chip tuning uygulamalarından farklı olarak, yazılım ve modül uygulaması için gelen araçlar yolda kullanılıp test edilerek ve diagnostik testi yaparak arızalı olup olmadıkları test edilip, sorunsuz araçlara uygulama yapılır, sorunu olan araçların arızaları tespit edip bildirilerek, öncelikle araçlardaki arızanın çözülmesi sağlanır.

*Piyasada yapılan chip tuning uygulamasında aracınız dükkana alınır, bir form doldurulur, yazılımınız okunur, merkeze gönderilir basit programlar ile yapılmış basit değişiklikler ile gelen yeni dosya aracınıza yüklenir, söz verilmiş ve iddia edilmiş olan rakamla alakalı bir belge veya ölçüm sonucu verilmez. Aracınızda bir fark göremeyip iade etmek istediğinizde gelen cevap atmosferik araçlarda ancak bu kadar değişim olur diyerek , sonucu kabullenmeniz sağlanır.

*Pecochip yazılım sonrasında araçta anında fark edilir değişim hissedilir ve görülür. 7/24 Reklamı yapılan chip tuning ve pedal uygulamalarına kıyasla tartışmasız üstünlüğü kanıtlanmış ve kullanıcılarca da kıyaslanarak test ve tespit edilmiştir.

Bunlarla beraber üretim hatası kaynaklı 105-110 derece seviyesinde çalışan ve bu araçlarda problemlerin başlamasına neden olan termostat sorununa da yazılımla çözüm, aynı zamanda doğru lpg ayarı yapılmış ancak arıza lambası yakan araçlar için de yeni çözümler mevcuttur.

Bu konuda detaylı bilgi için tıklayın.

Konuyla ilgili daha detaylı bilgiye erişebileceğiniz kaynaklar

http://www.chevroletkulubu.org/konu-pecochip-cruze-performans-ekonomi-modul-ve-yazilim-uygulamasi.html

https://www.facebook.com/PecoChip/

İşlemle ilgili kullanıcı yorumlarına ve tecrübelerine internette arama yaparak erişebilir, youtube üzerindeki kullanıcıların test videolarından sonucu daha detaylı görebilirsiniz.

Chevrolet Cruze kullanıcılarıyla birebir iletişime geçmek için, tecrübe ve sorunları paylaşmak için CruzeLPG grubuna dahil olabilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/CruzeLPG

Chevrolet Cruze konusunda diğer tüm konularda, buluşmalar vs hakkında bilgilere CruzeLPG grubundan erişebilirsiniz.

 

Tags: pecochip, cruze performans, pecochip performans modülü, cruze performans modülü, chevrolet performans modülü, opel performans modülü, chevrolet cruze performans, chevrolet cruze performans modülü

 

“PecoChip Chevrolet Cruze Performans-Ekonomi Modül ve Yazılım Uygulaması” üzerine 10 yorum

  1. sacit bey merhabalar.2010 lpg li cruze ls plus aracımının motor ışığı sürekli yanıyor lpg den dediler.ayar yaptırdım ama yine yanıyor.sabahları 5-6 marşta çalışıyordu sübap dediler 4000 lira verdim saat gibi oldu fakat sabahları 2 marşta ve dizel sesi gibi çalışıyor.benzinde denemedim ama lpg de çekişten düştü.düz yolda araç sollamaya korkar oldum. yazılımsalmıdır.bir çözümü varmıdır .aydınlatırsanız sevinirim

    1. sacit bey sadece pecochip uygulaması ve sonrasında aracın lpg sisteminin yazılıma uyarlanması konusunda hizmet vermektedir, konuyla ilgili cruzelpg facebook grubunda ilgili arkadaşlardan destek alabilirsiniz

  2. Merhabalr, aracım 2010 LS plus 113hp. Aracıma pecochip yazılım attırmak istiyorum ancak nerede, nasıl, nekadara attırabilirim muahattap kimdir öğrenebilir miyim?

    1. Sacit Bey’e iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Bu işlemi sadece kendisi yapmaktadır.

  3. Merhaba. Yukarıdaki telefon no kapalı Sacit Beye ulaşılamıyor. Varsa başka iletişim bilgileri verebilirseniz iyi olur. facebook grubundan da dönüş alamadım.

  4. Arkadaşlar bende sacit beye ulaşmaya çalıştım kendi amerikadaymış eylül sonu gibi gelecek

  5. pecochip yazılım yaptırmak istiyorum açık adresiniz ve size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı yazarsanız memnun oluruz teşekkürler.

  6. Yüksek sıcaklık sorunlarına neden olan termostatın elektronik olarak maksimum çalışma derecesinin 95’e çekilmesi işlemi de başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Profesyonel Desteğiniz