PecoChip Performans-Ekonomi Yazılım Uygulaması

Pecochip, Opel ve Chevrolet marka benzinli araçlarda ağırlıklı olmak üzere Performans ve Termostat Sıcaklık Yazılımı uygulamasıdır.

PECOCHIP HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

Amacı ilk aşamada ülkemizde bir dönem piyasaya sunulmuş olan Chevrolet Cruze 1.6 atmosferik benzinli araçların hantallığını gidermek, daha rahat bir sürüş sağlamak olup günümüzde;

Aveo T250 1.4 (ecotec)
Aveo T300 1,2 & 1,4
Corsa D 1.2-1.4 (2010 sonrası)
Corsa E 1.4
Xep-Twinport (Astra H – Zafira – Vectra C)
Astra J 1.4 , 1.6 , 1.4t
Cruze 1.6 , 1.4t
Trax 1.6 , 1.4t
Mokka 1.6 , 1.4t
Zafira 1.4t

İnsignia 1.6 , 1.4t

araçlara da uygulanmaktadır. Bu araçlarda performans, termostat yazılımı uygulaması yanında ve otomatik şanzıman yazılımı uygulaması ile verimli vites geçişleri, aşırı şanzıman ısınma sorunlarının önüne geçilebilmektedir.
Bu işlemler yanında Cruze hız sabitleyici ilavesi, ECM, BCM, TCM beyinleri değişim sonrası programlama, büyük ekranlı göstergeye geçiş, gizli ekranların aktifleştirilmesi ve hayalet gösterge montajı hizmetleri de mevcuttur.

Pecochip araçların motor beynine OBD2 soketi vasıtası ile bilgisayardan yüklenen performans yazılımıdır. Kullanımdaki değişim ve performans artışı sorunsuz, arızasız araçta %30’a kadar hissedilir, araç 1 vites kazanır, sakin kullanımda yakıt %10 düşer, araçtaki şikayet edilen tüm performans sorunlarının tek yegane rakipsiz çözümüdür.

Motor sesi azalır, muadili veya benzer bir uygulama yoktur, chip tuning uygulamalarından birkaç gömlek üstündür, fabrikasyon yazılımı üzerinde yapılan değişiklikle uzun vadede motora zarar vermeyen yazılım güncellemesi şeklinde bir uygulamadır. Hissedilen ve gözlemlenen performans artışı, piyasada 113->124hp , 124->136hp rakamları ile reklamı yapılan yazılımların çok üzerindedir, rolling, 0-100km ve 0-400m testlerinde daha iyi ve üstün bir performans uygulaması yoktur. Piyasadaki muadil uygulamalar harita düzenleme şeklinde olup atmosferik araçlarda düşük güç artışı sağlar. Pecochip yazılım ile sorunsuz 250-300 bin km yol yapmış Cruze araçlar mevcuttur.

PECOCHIP HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

Atmosferik araçlarda performans artışı maksimum beygir gücü artışı şeklinde değil, günlük kullanım devir aralığında aracın güçlendirilmesiyle sağlanır. Yani 2-4 bin devir arası araç daha yüksek güce sahip olarak, sakin kullanımda daha az yakıt tüketimi ve daha iyi ivmelenmeye sahip olmaktadır. Araç daha seri ve pürüzsüz bir şekilde maksimum beygir gücüne ulaşır. Bu işlem sadece bir harita düzenleme işlemi olmayıp, araç yazılımında birçok farklı nokta üzerinde düzenlemeler ile genel iyileştirme amaçlıdır.

Sadece Pecochip Uygulaması İçin İletişim

Sacit Ercanlı 0541 493 4672

İletişim saatleri 10:00-20:00

İstanbul harici hizmet noktaları

Ankara – SR Teknik Servis
İskenderun – Mert Opel
Antalya – Volkan Öztokmak
Samsun – Opses

*Yazılımın aracınıza zararı yoktur faydası vardır uygulama sonrası sorunsuz araçta motor sesi azalır sarfiyat düşer. Aracınıza sonradan takılmış ilave edilmiş olan LPG sistemlerinin ve aksesuarlarının ve bakım ve tamire eğitimli-tecrübeli olmayan ustalara götürülmesinin zararı yanında zararı 0-sıfırdır.

*Pecochip performans uygulamaları, motorunda arıza olan veya lpg sistemi montaj veya kalibrasyon ayarları sorunlu araçların performans sorunlarının çözümü değildir.

*Pecochip uygulamaları için özel bir lpg ayarına ihtiyaç yoktur, araca uygun ve uyumlu bir montaj ve ayar yapılması yeterlidir, sorun olan bu montaj ve ayarı her Lpg cinin beceremiyor olmasıdır.

*Piyasada yapılan chip tuning uygulamalarından farklı olarak, uygulama için gelen araçlar yolda kullanılıp test edilerek ve diagnostik testi yaparak arızalı olup olmadıkları kontrol edilip, sorunsuz araçlara uygulama yapılır. Sorunu olan araçların arızaları tespit edip bildirilerek, öncelikle araçlardaki arızanın çözülmesi sağlanır.

*Piyasada yapılan chip tuning uygulamasında aracınız dükkana alınır, bir form doldurulur, yazılımınız okunur, merkeze gönderilir basit programlar ile yapılmış basit değişiklikler ile gelen yeni dosya aracınıza yüklenir, söz verilmiş ve iddia edilmiş olan rakamla alakalı bir belge veya ölçüm sonucu verilmez. Aracınızda bir fark göremeyip iade etmek istediğinizde gelen cevap atmosferik araçlarda ancak bu kadar değişim olur diyerek, sonucu kabullenmeniz sağlanır.

*Pecochip yazılım sonrasında araçta anında fark edilir değişim hissedilir ve görülür. 7/24 Reklamı yapılan chip tuning ve pedal uygulamalarına kıyasla tartışmasız üstünlüğü kanıtlanmış ve kullanıcılarca da kıyaslanarak test ve tespit edilmiştir.

Bunlarla beraber üretim hatası kaynaklı 105-110 derece seviyesinde çalışan ve bu araçlarda problemlerin başlamasına neden olan termostat sorununa da yazılımla çözüm, aynı zamanda doğru lpg ayarı yapılmış ancak arıza lambası yakan araçlar için de yeni çözümler mevcuttur.

Bu konuda detaylı bilgi için tıklayın.

Konuyla ilgili daha detaylı bilgiye erişebileceğiniz kaynaklar

https://www.facebook.com/PecoChip/

İşlemle ilgili kullanıcı yorumlarına ve tecrübelerine internette arama yaparak erişebilir, youtube üzerindeki kullanıcıların test videolarından sonucu daha detaylı görebilirsiniz.

PECOCHIP HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

Chevrolet Cruze kullanıcılarıyla birebir iletişime geçmek için, tecrübe ve sorunları paylaşmak için CruzeLPG grubuna dahil olabilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/CruzeLPG

Chevrolet Cruze konusunda diğer tüm konularda, buluşmalar vs hakkında bilgilere CruzeLPG grubundan erişebilirsiniz.

PECOCHIP HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

Tags: pecochip, cruze performans, pecochip performans modülü, cruze performans modülü, chevrolet performans modülü, opel performans modülü, chevrolet cruze performans, chevrolet cruze performans modülü

 

“PecoChip Performans-Ekonomi Yazılım Uygulaması” üzerine 12 yorum

 1. sacit bey merhabalar.2010 lpg li cruze ls plus aracımının motor ışığı sürekli yanıyor lpg den dediler.ayar yaptırdım ama yine yanıyor.sabahları 5-6 marşta çalışıyordu sübap dediler 4000 lira verdim saat gibi oldu fakat sabahları 2 marşta ve dizel sesi gibi çalışıyor.benzinde denemedim ama lpg de çekişten düştü.düz yolda araç sollamaya korkar oldum. yazılımsalmıdır.bir çözümü varmıdır .aydınlatırsanız sevinirim

  1. sacit bey sadece pecochip uygulaması ve sonrasında aracın lpg sisteminin yazılıma uyarlanması konusunda hizmet vermektedir, konuyla ilgili cruzelpg facebook grubunda ilgili arkadaşlardan destek alabilirsiniz

 2. Merhabalr, aracım 2010 LS plus 113hp. Aracıma pecochip yazılım attırmak istiyorum ancak nerede, nasıl, nekadara attırabilirim muahattap kimdir öğrenebilir miyim?

  1. Sacit Bey’e iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Bu işlemi sadece kendisi yapmaktadır.

 3. Merhaba. Yukarıdaki telefon no kapalı Sacit Beye ulaşılamıyor. Varsa başka iletişim bilgileri verebilirseniz iyi olur. facebook grubundan da dönüş alamadım.

 4. Arkadaşlar bende sacit beye ulaşmaya çalıştım kendi amerikadaymış eylül sonu gibi gelecek

 5. pecochip yazılım yaptırmak istiyorum açık adresiniz ve size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı yazarsanız memnun oluruz teşekkürler.

 6. Yüksek sıcaklık sorunlarına neden olan termostatın elektronik olarak maksimum çalışma derecesinin 95’e çekilmesi işlemi de başladı.

  1. Otomatik vitesler için iyileştirilmiş vites seçimleri, daha az yakıt tüketimi ve performans düzenlemesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Profesyonel Desteğiniz