Easy Projects ile Web Tabanlı Proje Yönetimi

Web Tabanlı Proje Yönetimi

Easy Projectsproje ekipleri ve işletmeler için tasarlanmış çok fonksiyonlu bir çevrimiçi/online proje yönetim aracıdır. Bu webtabanlı yazılım paketi, ekiplerin katılımını ve bilgi güncelliğini sağlayarak, projelerin hiyerarşisini görselleştirmeye ve ekip işbirliğini artırmaya olanak sağlamaktadır. Yazılımı özelleştirmek çok kolaydır. Bu yazılım, proje planlama, zaman takibi ve interaktif Gantt çizelgeleri şeklinde karmaşık görevleri oluşturduğu gibi, görevlerin ilişkisel bağımlılıkları gibi gelişmiş araçları, sınırsız müşteri erişim noktaları ile birlikte misafir portalı, kaynak yönetimi gibi ortak ve temel özellikleri, kolektif maliyetlendirme ayrıca kritik yol ve zaman çizelgesi gibi özellikleri içermektedir. Easy Projects, Microsoft Outlook ve Hızlı Kitaplar entegrasyonu gibi MS Project ve CSV (MS Excel) den içe aktarma ve dönüşüm olanakları sağlar. Profesyonel müşteri destek ekibimiz çalışmalarınızın tüm aşamalarında size rehberlik edecektir.

Başarılı projeler yönetmek için tüm ihtiyaçlarınız

Easy Projects, Proje Yöneticilerine hızlı programlar oluşturmada, ve gerçek zamanlı ilerleme ve proje durum güncellemelerini almalarında yardımcı olur.

Bu web tabanlı güçlü proje yazılımı ile dağınık tablolarınızdan kurtulup düzene sokma zamanı

Ne kadar esnek hissettirdiğini öğrenin:

• kim, herhangi bir zamanda, ne üzerinde çalışıyor bilirsiniz
• proje takvimini güncellemek saniyeler alır
• proje geçmişi, tek bir yerdedir

İşinizin, ilerleme durumu her yerde 7/24 erişilebilir haldedir.

Easy Projects yöneticilere bir projenin tüm, özet gözden geçirmelerinin yanı sıra önümüzdeki plan potansiyel projeleri ve kaynaklarını görüntülemeyi sağlar.

Proje Yönetimi

İster küçük işletmeler, isterse de sağlam kurumsal yapıya sahip çok yönlü proje platformu için basit bir çok yönlü proje yönetimi sonucu arıyorsanız doğru yere geldiniz.Easy projects, proje yöneticilerinin projelerinin her yönünü kolaylıkla, görünürlükle ve açıkça tanımlanmış bir zaman çizelgesi kullanarak planlamalarını sağlar. Zaman izlemeden bütçelemeye kadar, projenizi başarıyla tamamlamak için ihtiyacınız olan her şeyi burada bulacaksınız.

Proje Planlama

Easy Projects, kolay planlama ve yürütme için özel olarak tasarlanmış araçlarla bulut tabanlı bir proje planlama yazılımıdır. Gantt şeması, Kaynak Yükleme Simülasyonları ve Proje Takvimi gibi zaman kazandırıcılarla, takımınızı ve görevlerinizi birkaç saat içinde yönetebilirsiniz; tüm projeleriniz ve etkinlikleriniz bir zaman çizelgesinde açıkça sıralanmıştır.

activity_center_preview

Proje Şablonları

Benzer veya tekrar eden projeleriniz varsa, gereksiz veri girişini önlemek ve zamandan kazanmak için Proje Şablonlarını kullanabilirsiniz. Easy Projects, IT, Pazarlama, Mühendislik ve diğer projeler türleri için önceden belirlenmiş şablonlarla birlikte gelir. Elbette, kendi proje şablonlarınızı da oluşturabilirsiniz.

Kritik Yol ve Çoklu Bağımlılıklar

Doğru bir proje planının en kritik yönlerinden biri, bir görevde yaptığınız değişikliklerle ilişkili olanları uygun şekilde etkilemek için bağımlılıkları ayarlamaktır. Bu şekilde, 12 tarih değiştirmek yerine, birini değiştirebilir ve sistemin sizin için diğerlerinin yanında olmasına izin verebilirsiniz. İşlerinizi zamanlamayı daha da basitleştirmek için görevler arasında birden fazla bağlantı oluşturabilirsiniz. Kritik Yol özelliği, proje son teslim tarihini etkileyebilecek tüm görevleri kolaylıkla tanımlamanıza ve görüntülemenize olanak tanır.

Dependencies - Project Management Software - Easy Projects

Görev Yönetimi

Yazılımın merkezinde, görev yönetimi yatıyor. Sonuçta, bir projeye görevler girmeden önce sahip olamazsın.

Sınırsız Sayıda Görev

Easy Projects ile, istediğiniz hiyerarşi seviyesiyle sınırsız sayıda görev ve proje oluşturabilirsiniz. Bu, projeleri, tüm üsleri kaplamış olmanızı sağlamak için mümkün olan en küçük görevlere indirmenize olanak tanır.

Activities - Task Management Software - Easy Projects

Kolay Ekleme ve Düzenleme

Proje yönetimi yazılımınızda değişiklik yapmak hızlı ve basit olmalıdır. Etkinlik Merkezinde, Excel benzeri satır içi düzenleme, anında önizleme sunuyor.

Ve şunu yazdığınızda: “@Tolga, Cuma gününe kadar yeni bir satış sahası yaratın”, Easy Projects otomatik olarak bir görev oluşturacak, Tolga’ya atayacak ve Cuma için son tarihi belirleyecektir.

Task Editing - Task Management Software - Easy Projects

Granüler Detaylar

Görev ayrıntılarına yeni görev ve proje bölmesiyle daha derine girilmesi kolaylaştırıldı. Herhangi bir göreve veya projeye tıklayın ve Etkinlik Merkezi’nden ayrılmadan güzel, kullanıcı dostu bir pencerede yönetebilirsiniz.

Task Details - Task Management Software - Easy Projects

Görev bölmesi hızlı bir şekilde aşağıdakileri yapmanıza izin verir:

Durum değiştirme
Gelişimi güncelleme
Tahmini saati ayarlama
Bütçeyi Ayarlama
Zaman çizelgesini ayarlama
İletileri ve dosyaları gönderme
Ve daha fazlası…

Ekip üyeleri görevi “takip” etmeyi seçerek önemli görev güncellemelerini almak için kayıt olabilirler.

Kaynak Planlaması

Nihai kaynak planlama yazılımı olan Easy Projects, değerli varlıklarınızı, kişi, ekipman veya zaman gibi kontrol ettiğinizden emin olmanızı sağlar.

Kaynak Planlaması

Okunması kolay, her biri ekip üyelerinin iş yükünü gösterecek şekilde renk kodlu bir raporla aşırı yüklemeleri göstermektedir. Bunun sayesinde stres düzeylerini azaltarak ve genel iş doyumunu artırarak ekibinizi verimli kılmanıza yardımcı olacaktır. Easy Projects kaynak yükleme raporu, kaynak kapasite planlamanızda vazgeçilmez bir araçtır.

Resource Loading Report - Project Management Software - Easy Projects

 

Kaynak Yükleme Simülasyonu

Easy Projects içinde en kullanışlı planlama özelliklerinden biri, Kaynak Yükleme Simülatörü (RLS) ‘dir. RLS size yardımcı olarak projelerinizi başarıyla planlamanıza izin verir.

Beceriler ve kullanılabilirlik temelinde bir proje ekibi oluşturur
Kaynak kullanılabilirliği kontrol eder
Yeni projenizi planlamadan önce mevcut proje çizelgeleriyle çakışma olmamasına dikkat eder

 

Kanban Panosu

Tek bir tıklama ile, herhangi bir proje Kanban Panosu olarak görülebilir. Projenin her hareketli bölümüne tam, gerçek zamanlı görünürlük kazandırın. Her görevin hangi aşamada yapıldığını kimin hangi görev ve üretim aşaması üzerinde çalıştığını görün. Pano tamamen özelleştirilebilir ve ekipler adım adım iş akışına en uygun görünümü seçebilir.

Sezgisel Sürükle Bırak

Bir Kanban panosundaki her kart (görev), üretim aşamasına (sütun) dayalı olarak çalışmaya başlar. Atananlar işlerini tamamlayabilir, görevi tamamlanmış olan aşamalardan sürükleyebilir ve bir sonraki aşamaya atayabilir ve güncellenmiş görev durumunu otomatik olarak tüm katılımcılara bildirebilir. Fazladan bir çalışma ya da çaba gerektirmez. Bir kart üzerinde çalışın ve panoya sürükleyin, ekibinize çizgideki bir sonraki kişinin başlayabileceğini bildirin. İyi yağlanmış bir makine veya montaj hattı gibi düşünün. Pürüzsüz, düzenli iş akışı.

Dahası, sürükleme bırakma özellikleri de öncelikleme ayarları için de çalışır. Ekibinize öncelik seviyelerini hemen göstermek için görevleri bir sütunda daha yüksek veya daha düşüğe sürükleyebilirsiniz.

 

Kaynak İzleme

Easy Projects içinde en kullanışlı planlama özelliklerinden biri, Kaynak Yükleme Simülatörü (RLS) ‘dir. RLS size yardımcı olarak projelerinizi başarıyla planlamanıza izin verir.

Beceriler ve kullanılabilirlik temelinde bir proje ekibi oluşturur
Kaynak kullanılabilirliği kontrol eder
Yeni projenizi planlamadan önce mevcut proje çizelgeleriyle çakışma olmamasına dikkat eder

Kurumsal Zeka

Easy Projects Kurumsal Zeka paketi, hem proje yöneticilerine hem de yöneticilere, güzel tasarlanmış etkileşimli raporlar ve gösterge tablolarında büyük miktarda veriyi sunmakta ve analiz etmeye yardımcı olmaktadır.

Kullanıcıların daha hızlı, etkili ve anlayışlı bir şekilde verileri görselleştirmelerini, analiz etmelerini ve yorumlamalarını sağlar.

C-seviye Ekip için Mükemmel Analitik

Easy Projects Kurumsal Zeka ile, yönetim ekibi kuruluşunuzdaki ve tüm departmanlar arasında gerçek zamanlı olarak en önemli metrikleri ve KPI’ları izleyebilir.

Business Intelligence

İnteraktif ve Dinamik

Gerçek zamanlı olarak detaylandırmak, birbirine bağlı veri setleri oluşturmak ve bilgileri filtrelemek, kişiselleştirilmiş gösterge tablolarınızı steroid olarak ayarlar. Durum güncelleme toplantılarınız bir daha asla aynı olmayacak.

Business Intelligence

Güçlü ve Anlaşılır, “Bir Bakışta”.

Kuruluşunuzla veri raporlarını kolayca analiz etmek, görselleştirmek ve paylaşmak için elinizin altında bir araç olacaktır. Standart raporlamayla başka türlü açıklanmayan bilgiler edinebilirsiniz.

Business Intelligence

Proje Portföy Yönetimi (PPM)

Bazen, çevrimiçi proje yönetimi olsa bile, her birinin uygun olup olmadığı ya da nasıl bir araya geldiği konusunda doğru bir gruplandırma yapılmadan bir bolluk projeleri görmek çok zor olabilir. İşte bu nedenle, birçok özellik arasında Easy Projects, Proje Portföy Yönetimi sunmaktadır. Benzer projeleri tek bir düğmeye tıklatarak yerleştirilebilen organize portfolyoya göre gruplamak, proje yöneticilerinin projeleri ekip, bölüm, müşteri, içerik kategorisi ve daha fazla bölümlere ayırmaları için mükemmel bir yoldur.

Kolay Yönetilir

Herhangi bir proje üyesini bir portföy yöneticisi olarak atayabilirsiniz. Bu rolü varolan portföyleri ve içindeki herhangi bir özelliği yaratabilir, silebilir veya düzenleyebilir. Portföy bölümü, eksiksiz bir filtre setiyle birlikte gelir; böylece, her belirli ekip üyesi yalnızca kendilerine ait portföyleri çok az zaman ya da çabayla görüntüleyebilir. Bu, işbirliğine dayalı proje yönetimi ve görev yönetimi daha basit ve kullanıcı dostu yapar.

Oluşturulan ve tanımlanan portföyler, raporlar ve gösterge tablosu araçları için mevcuttur ve tüm veriler kolayca analiz edilebilir.

Easy To Manage

Portföy Özel Alanları

Portföy yönetimini daha esnek ve uyarlanabilir kılmak için Easy Projects benzersiz bir özelliği olan portföy tabanlı özel alanları kullanabilirsiniz. Örneğin, Pazarlama portföyüne ait projelerin bir takım özel alanları olacak ve IT projeleri başka bir set kullanacaktır. Bu şekilde, her ekip yalnızca kendileri için gerekli olan bilgilerle çalışacak ve tüm projeleri kolay raporlama için aynı şirket şemsiyesi altında tutacaktır.

Portfolio Custom Fields

Proje Portföy Yönetimi Yazılım Entegrasyonları

Easy Projects, daha etkili yönetim ve proje portföylerinin yürütülmesine izin veren diğer yazılım araçlarıyla birleşebilir. Veriler, Excel gibi programlardan veya MS Project, Outlook ve benzeri Proje Yönetim Araçları’dan alınabilir. Bu şekilde, portföyünüz, Easy Projects’de orijinal olarak oluşturulmamış olsalar bile, projelerin tamamlanmasıyla alakalı tüm verileri içerebilir. Dolayısıyla, ilgili tüm bilgiler tek bir yerde gruplandırılabilir ve bir kez içe aktarıldığında tek bir tıklama ile erişilebilir.

Portföy Analizi

Her bir portföy içerisinde, tüm projelerin ilerlemesini ve hatta bireysel ekip üyelerinin performansını izleyebilir ve ölçebilirsiniz. Bu nedenle, belirli bir portföyün içine sığacak yeni bir projenin başlatılması gerekiyorsa; zaman çizelgesi, iş tahsisi ve ilerleme beklentisi derhal değerlendirilebilir ve atanabilir.

Portfolio Analysis

Gantt Şeması

Masaüstü tabanlı bir proje yönetimi uygulamasının gücünü ortaya çıkaran tam ekran interaktif Gantt grafiği, yalnızca projenin performansı hakkında genel bir fikir vermekle kalmaz, aynı zamanda görevler oluşturup düzenlemenizi ve etkinlikler atamanızı sağlar. Etkileşim, bu Gantt yazılımının önemli bir avantajıdır.

Ciddi Planlama

Microsoft Project gibi masaüstü tabanlı uygulamalarda bulunan araçlar gibi, bu interaktif Gantt grafiği projenizi görsel bir arayüzün konforunda planlamanızı sağlar. Size, beklenecek zaman çizgisini doğru bir şekilde verir ve aynı zamanda aşağıdakilere bağımlılıkları vurgular: projeniz boyunca kritik olacağını kanıtlayacaktır.

Gantt Chart – Project Management Software – Easy Projects

Neden Gantt Şeması?

Gantt şeması, ihtiyaç duyulduğu gibi detaylandırılmış bir hazır proje planıdır ..

Online Gantt Chart ile yapabileceğiniz şeyler:

  • Proje takviminizi değiştirin
  • Bağımlılık ekleyin veya değiştirin
  • Kritik yolu görüntüleyin
  • Projeyi ve görev ilerlemesini izleyin

 

Critical Path - Gantt Chart - Project Management Software - Easy Projects

 

Entegrasyonlar

Verilerinizi doğrudan Excel veya MS Project’ten Easy Projects’e aktarabilir, farklı uygulamalarla senkronize edebilir ve mevcut sistemleri veya uygulamalarınızla entegre etmek için API’yi kullanabilirsiniz.
ep1

Takım İşbirliği

Easy Projects yazılımının en önemli yanı, birlikte çalışmayı çok basit ve sorunsuz hale getiriyor olmasıdır. Proje yöneticisinin her şeyi tek bir bilgisayarda izole ettiği, daha sonra büyük elden ele geçen bir toplantıda görevler atadığı günler bitiyor. İşbirliği verimliliği ve üretkenliği sağlar ve mikro işletme yönetimini ortadan kaldırır.

Takım Mesajları

Easy Projects, bilgileri düzgün bir şekilde sınıflandırılmış ve kolaylıkla uygulanabilir bir şekilde tutabilmeniz için bir proje veya görev düzeyinde iletişim kurmanızı sağlar. Her tartışma kaydedilir, böylece bir konuşmayı görmek isteyen herkes notlara atıfta bulunabilir ve bilgilendirilebilir.

Mesajlar çevrimiçi olarak veya kolay e-posta ile favori e-posta istemcinizden gönderilebilir.

Team Messages - Project Management Software - Easy Projects

Mesajlaşma

Hem proje seviyesi hem de görev seviyesi mesajlarını Etkinlik Merkezi’nden veya bir ayrıntılar penceresinden ekibinize gönderin. İstediğiniz zaman konuşmalara yetişmek için tüm mesajlar kaydedilir.

E-postayı kullanmaktan hâlâ memnunsanız, bu da sorun değil. İletilerin e-posta bildirimini almayı seçebilir ve doğrudan gelen kutunuzdan yanıtlayabilirsiniz. Mesajınız doğrudan Easy Projects içerisine gönderilecektir.

Dosya Paylaşımı

“Ayrıntılar” ekranında bir proje veya etkinlik eklerken, otomatik olarak proje ekibi üyelerine indirilebilecek dosyaları ekleyebilirsiniz.

Attachments - Project Management Software - Easy Projects

Mükemmel proje yönetiminin temeli kesintisiz ekip çalışmasıdır ve her zaman işbirliğini sorunsuz bir girişim haline getirmeye çalışıyoruz. İşbirliği özelliklerimiz, ekiplerin daha hızlı çalışmasına, e-posta gelen kutusu taşmasının azaltılmasına yardımcı olmasına ve herkesin sorumlu tutulmasına yardımcı olur.

İletilerinize resim veya belge ekleri ekleyin ve her ileti dizisinde oluşturulmuş denetim izi aracılığıyla sürümleri takip edin. Ekibiniz bunları ekledikten sonra da bu belgeleri indirebilir. Hızlı bir göz atmanız gerekiyorsa, tüm görüntüler bir resim önizlemesi aracılığıyla görüntülenebilir.

Onaylar

Siz veya ekibiniz bir projede çalışıyorsanız, genellikle hareket etmeden önce bir başkasına ihtiyacınız olabilir. Bu işlemi kolaylaştırmak için ekip üyelerinin görevlerdeki veya ekteki dosyalardaki onayları talep etmelerini sağlayan Onay İş Akışları’nı kullanıma sunduk. İsteğe bağlı olarak, seçilen yönetici bekleyen onay isteğine ilişkin bir bildirim alır; bu noktada, teslim edilenleri onaylayıp reddedebilir ve yorumlarda bulunabilirler.

Approval - Project Management Software - Easy Projects

Mesaj Bildirimleri

Herkesi döngü içinde tutun. Bildirim yapmak ve göndermek istediğiniz kişileri seçerek bir ileti gönderirken belirli ekip üyelerine bilgi verebilirsiniz.

Ayrıca, gelen kutunuzu veya Easy Projects proje ya da görev güncellemeleri için kontrol etmenizin gerekmemesi için masaüstü bildirimlerini almayı seçebilirsiniz.

Her görev içindeki takip işlevselliği, bildirilmek istediğiniz görevleri izlemenize izin verir. Doğrudan bir görev üzerinde çalışmıyorsanız bile, ilerlemesini takip edebilirsiniz.

 

Follow - Project Management Software - Easy Projects

 

 

“Easy Projects ile Web Tabanlı Proje Yönetimi” üzerine bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir