İsim Kaydet Sınırsız Hosting

Bir internet sitesi için en önemli şey hostig hizmeti denebilir. Eğer sitenizin trafiğini kaldırabilecek veya sitenizin içinde bulunan paylaşımları barındırabilecek kadar iyi bir hosting sağlayıcınız yoksa sitenizin canlılığını koruması zor olacaktır. Bundan dolayı ihtiyaçlarınıza göre bir hosting hizmeti belirlemeniz gerekmektedir. Bu hizmet sayesinde sitenizin alacağı verimini arttırabilirsiniz. Tabii ki bunu yapabilmek için sitenizi kaliteli bir hosting markası ile eşleştirmeniz gerekmektedir. Siz değerli müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için oluşturulmuş olan İsim Kaydet markası bu noktada yardımınıza yetişiyor. İçinde barındırdığı çeşitli hosting hizmetlerinin arasında sınırsız hosting hizmeti de bulunuyor. Sınırsız hosting hizmetimizin size göre fazla olacağını düşünüyorsanız kurumsal hosting veya onunda bir altı olan Premium hosting hizmetlerimize göz atabilirsiniz. Bu hizmetlerimizin her birinin içinde ihtiyaca göre sınıflandırmalar bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse sınırsız hosting hizmetimizde başlangıç, standart, profesyonel ve uzman paketleri yer almaktadır. Bu paketlerin tamamı siz değerli müşterilerimizin bütçesi düşünülerek hazırlanmıştır. Bundan dolayı en pahalı ve en kaliteli paketimiz bile sizleri zorlamayacak bir fiyata sahiptir. Fiyatlar hakkında en doğru ve en güncel bilgiyi elde etmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İsim Kaydet Premium Hosting Özellikleri

Siz değerli müşterilerimizin aklında bir tablo oluşması açısından en düşük paketimizde bulunan birkaç temel özelliği belirtmek istedik. Tabii ki paketimizde bulunan bütün özellikler belirteceğimiz özellikler kadar değildir. En detaylı, en doğru ve en güncel bilgileri alabilmek için sitemizi ziyaret etmeniz gerekmektedir. Kafanıza takılan bir soru olduğu zaman canlı destek butonunu kullanarak sizleri bekleyen ekibimize ulaşabilirsiniz.

Satışını sunduğumuz başlangıç paketinde limitsiz hesap oluşturma özelliği mevcuttur. Bu sayede dilediğiniz kadar hesap oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak dilediğiniz kadar internet sitesi bağlayabilirsiniz. 10 GB SSD alanı bulunmaktadır. Limitsiz trafik özelliği bulunmaktadır. Bu sayede sitenizin hit zamanlarında gelecek kişilerin tamamı rahat bir şekilde internet sitenizi kullanabilir ve sitenizde gezinebilir. Ayrıca bütün paketlerimizde olduğu gibi başlangıç paketimizde de ücretsiz olarak SSL Sertifikası bulunmaktadır. Bu sayede sitenizin güvenliğini daima sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir